Asystent Opieki Zdrowotnej w Anglii Dam pracę

9000
    Dodane
    Maj 9, 2018
    Odwiedzin
    222
    OPIS:

    Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

    Jeśli jesteś osobą która:
    – jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
    – ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą
    – zna język angielski w stopniu komunikatywnym
    – chcesz dobrze zarobić
    , ta praca jest właśnie dla Ciebie!

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex)

    wynagrodzenie: 402 – 500 Funtów za tydzień

    Wymagania:
    – zaświadczenie o niekaralności
    – znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    – podstawowe doświadczenie w opiece

    Obowiązki:
    – pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
    – asystentura w codziennych czynnościach życiowych
    – zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

    Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

    Klient zapewnia:  Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

    Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

    osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i angielskim na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

    FEATURES

    ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA AUTORA

    Czy jesteś człowiekiem: Oblicz X     5 + 3 = X

    ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ NA