Kierowca kat B. Kurier. Stała praca. Stala trasa. Umowa. DPD Rzgów, magazyn Pabianice. Dam pracę

2500-3500
    Dodane
    Lis 1, 2017
    Odwiedzin
    8610
    OPIS:

    Witamy serdecznie,

    Firma transportowa Matam Trans z regionu łódzkiego poszukuję osoby z DOŚWIADCZENIEM jako KIEROWCA samochodu dostawczego o DMC poniżej 3,5 tony z kategorią prawa jazdy B.

    Obowiązki:

    – Obsługa tras dla DPD oddział Pabianice. Rejon Rzgów.
    – Dostarczanie i odbieranie przesyłek do osób prywatnych i firm.
    – Dbanie o powierzony sprzęt samochód, telefon, tablet, skaner.
    – Rozliczanie dokumentów.
    – Rozliczanie pobrań.
    – Obsługa klienta zgodnie z standardem firmy.
    – Dbanie o czystość samochodu.
    – Kontrola stanu samochodu.

    Warunki pracy:

    – Praca na nowych samochodach marki Fiat i Iveco, VW Crafter.
    – Praca średnio 8 -10 godzin.
    – 95% doręczenia 5 % odbiory.
    – Premia za skuteczność.
    – Pensja 2500 złotych netto plus 5 procenta netto obrotu na rejonie.

    – Załadunki codziennie w Pabianicach.

    Wymagania:

    – Prawo jazdy kat. B.
    – Zaświadczenie o niekaralności.
    – Znajomość topografii miasta Łodzi i województwa łódzkiego.
    – Doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych.
    – Bezwypadkowa jazda samochodem..
    – Dobra sprawność fizyczna.
    – Opanowanie.
    – Odpowiedzialność.
    – Komunikatywność.
    – Sprawne posługiwanie się GPS-em.
    – Umiejętność obsługi samochodu.( wymiana żarówki, koła zapasowego, dolewanie płynów eksploatacyjnych)
    – Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
    – Skoncentrowanie na jakość i cele.

    Oferujemy umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie przedział między 2500 – 3500 na rękę pensja uzależniona od wyników w pracy. Firma jest firmą rodzinną, panuje tu przyjazna atmosfera oraz zdrowe relacje międzyludzkie. Cenimy sobie uczciwość oraz rzetelność dlatego tez poszukujemy uczciwego i solidnego pracownika.

    Oferty pracy zawierające CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać na maila.

    Biuro[malpa]matamtrans.pl

    Tel: 664-499-206

    Proszę o dopisanie zgodny na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji na dane stanowisko.

    Dziękujemy.

    FEATURES

    ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA AUTORA

    Czy jesteś człowiekiem: Oblicz X     5 + 3 = X

    OSTATNIE OGŁOSZENIA

    ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ NA