Praca magazynier. Pabianice umowa o prace 5 – 10 rano. Dam pracę

1600
    Dodane
    Paź 26, 2017
    Odwiedzin
    1210
    OPIS:

    irma transportowa Matam Trans z regionu łódzkiego poszukuję osoby z magazyniera do magazynu firmy kurierskiej. Praca dla przewoźnika kurierskiego wykonującego usługi transportu dla firmy DPD Polska. Praca w magazynie w Pabianicach przy ulicy Warszawskiej.

    Obowiązki:

    – Sortowanie przesyłek na trasy przewoźnika.
    – Pomoc w załadunku i rozładunku samochodu.
    – Rozliczanie dokumentów.
    – Pomoc kurierom na rejonach wedle potrzeb.
    – Kontrola przesyłek na rejony przewoźnika.

    Warunki pracy:

    – Praca na umowę o prace.
    – Praca od 5 -10.
    – Pensja 1600 złotych netto plus premia.

    Wymagania:

    – Prawo jazdy kat. B.
    – Zaświadczenie o niekaralności.

    – Dobra sprawność fizyczna.
    – Opanowanie.
    – Odpowiedzialność.
    – Komunikatywność.

    Oferty pracy zawierające CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać na maila.

    Biuro[malpa]matamtrans.pl

    Tel: 664-499-206

    Proszę o dopisanie zgodny na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji na dane stanowisko.

    Dziękujemy.

    FEATURES

    ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA AUTORA

    Czy jesteś człowiekiem: Oblicz X     5 + 3 = X

    OSTATNIE OGŁOSZENIA

    ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ NA