Pracownik produkcji na drukarni! Dam pracę

Do uzgodnienia
    Dodane
    Gru 11, 2017
    Odwiedzin
    427
    OPIS:
    Job Impulse Polska (Strefa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

    Aktualnie dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji opakowań z branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Pracownik produkcji w drukarni!
    Miejsce pracy: Łódź, Nowy Józefów
    Nr ref.: PD/Łódź_Piotrkowska/12/2017/MK
    Nasza oferta:
    • praca w pełnym etacie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie;
    • wynagrodzenie zasadnicze + 2 atrakcyjne premie;
    • możliwość skorzystania z benefitów: karta MultiSport oraz ubezpieczenie grupowe;
    Zadania:
    • obsługa maszyn drukujących;
    • kontrola jakości produktu podczas druku;
    • prace pomocnicze oraz samodzielne przy obsłudze maszyn drukujących;
    • dbanie o czystość na stanowisku pracy.
    Nasze oczekiwania:
    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
    • podstawowa umiejętność obsługi komputera;
    • chęć podjęcia pracy w systemie 4-robrygadowym po 8h;
    • mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe;

    FEATURES

    Adres: Łódź, Piotrkowska 147 Zadzwoń: 514 954 310

    ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA AUTORA

    Czy jesteś człowiekiem: Oblicz X     5 + 3 = X

    OSTATNIE OGŁOSZENIA

    ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ NA