PRACA-Lakiernik-NIEMCY Dam pracę

00
    Dodane
    Lip 4, 2019
    Odwiedzin
    81
    OPIS:

    Opis stanowiska:
    Praca na lakierni w pełni zautomatyzowanym, dużym i nowoczesnym parku maszynowym fabryki okien drewnianych
    Obsługa elektronarzędzi oraz maszyn
    Przygotowanie do lakierowania oraz lakierowanie ram okiennych
    Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska

    Wymagania:
    Wykształcenie zawodowe jako lakiernik/ stolarz lub pokrewne
    Wiedza teoretyczna z zakresu obróbki drewna
    Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku ( najlepiej produkcja okien drewnianych ) min. 2 lata
    Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych,
    Pracodawca akceptuje kandydatów nieznających języka niemieckiego, którzy posiadają duże doświadczenie na podobnym stanowisku

    Prawo jazdy, własny samochód mile widziany