Praca MAGAZYN, stawka 20,00 ZŁ BRUTTO/H, Transport GRATIS* Dam pracę

20zbruttoh
    Dodane
    Lip 18, 2019
    Odwiedzin
    480
    OPIS:

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    MAGAZYNIER – 20 zł/h brutto + PREMIE

    Firma Adecco prowadzi rekrutację pracowników do nowego, jednego z najnowocześniejszych magazynów w Europie, mieszczącego się w Pawlikowicach pod Łodzią.

    ATRAKCYJNA STAWKA, 20,00 ZŁ BRUTTO za godzinę.

    Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem. Darmowy transport do pracy z Łodzi i Pabianic  prosto pod miejsce pracy!

    Nasz klient gwarantuje:

    • umowę o pracę
    • pracę na cały etat tylko 4 dni w tygodniu po 10h, aż trzydniowy weekend
    • ubezpieczenie na życie
    • wypłatę zawsze na czas
    • prywatną opiekę medyczną u lekarzy specjalistów
    • stałą podstawę, ATRAKCYJNA STAWKA, 20,00 ZŁ BRUTTO za godzinę, dodatek nocny, premię do 15%, super stawkę za nadgodziny
    • zwiększenie stawki podstawowej po każdym przepracowanym roku
    • możliwość uzyskania dodatkowej premii za polecenie kogoś do pracy
    • codziennie ciepły, domowy posiłek za 1 zł, w wersji mięsnej lub bezmięsnej do wyboru
    • 26 dni wymiaru urlopu/rok, przysługującego już od pierwszego dnia pracy
    • możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji, program Postaw na rozwój

    Oferujemy zatrudnienie w nowoczesnym magazynie, gdzie czeka na Ciebie prosta praca magazynowa, którą opanujesz w bardzo krótkim czasie.

    Główne zadania do wykonywania:

    • przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru na półki
    • kompletowanie zamówień złożonych przez internautów
    • pakowanie produktów i przygotowanie ich do wysyłki

    Jesteś idealnym kandydatem jeśli tylko

    • jesteś pełnoletni/a
    • jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym
    • masz dobrą kondycję fizyczną
    • możesz pracować w systemie 10 godzinnym
    • masz motywację do pracy
    • jesteś osobą odpowiedzialną

    Nie czekaj, aplikuj już dziś.

    Dzwoń pod numer 22 23 09 111

    Lub wyślij sms o treści: Praca na numer 695 060 764

    Zapraszamy do kontaktu. Zespół Adecco.

    FEATURES

    ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA AUTORA

    Czy jesteś człowiekiem: Oblicz X     5 + 3 = X

    ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ NA