PRACA PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – atrakcyjne wynagrodzenia Dam pracę

do uzgodnienia
    Dodane
    Mar 13, 2019
    Odwiedzin
    77
    OPIS:

    Zajmujemy się rozprowadzaniem biletów z 50% rabatami do Kin, Teatrów, restauracji, kawiarni, centrów rozrywek.

    Aktualnie do działu handlowego szukamy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

    Opis stanowiska:

    – Rozwijanie bazy klientów

    – Umawianie i odbywanie spotkań

    – Telefoniczna i mailowa obsługa klientów

    – Prowadzenie negocjacji handlowych

    – Promocja produktów i usług świadczonych przez naszą firmę

    – Wypełnianie zamówień i raportowanie pracy

    – Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    – Komunikatywność

    – Doświadczenie w handlu – mile widziane

    – Dyspozycyjność

    – Systematyczność

    – Zaangażowanie w realizacje założonych celów

    – Otwartość na nowe wyzwania

    – Chęć osiągania sukcesu i niezależności finansowej

    – Motywacja do pracy

    Oferujemy:

    – Atrakcyjne wynagrodzenie – Gwarantowana umowa + wysokie premie motywujące. Realnie zarobki to 2300 – 4500 zł netto miesięcznie.

    – Wypłata co tydzień – Podstawę wypłacamy każdego 10go dnia miesiąca, a prowizje/ premie co tydzień w piątek, dzięki czemu zapewniamy płynność i stabilizację finansową.

    – Przejrzystą ścieżkę kariery – Stawiamy na rozwój talentów i podnoszenie kwalifikacji osób, dlatego doceniamy kreatywność, lojalność i determinację.

    – Przyjazną atmosferę – Nasz zespół tworzą młodzi, pozytywni ludzie i podczas pracy dużą uwagę przywiązujemy do zdrowej atmosfery i budowania pozytywnych relacji.

    -Pełny zakres szkoleń

    – Uczestnictwo w budowaniu firmy

    – Narzędzie niezbędne do pracy

    – Pełne wsparcie na każdym etapie pracy

    CV prosimy o wysyłanie na adres mailowy: kontakt@topbilet.pl

    FEATURES

    ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA AUTORA

    Czy jesteś człowiekiem: Oblicz X     5 + 3 = X

    OSTATNIE OGŁOSZENIA

    ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ NA