Pracownik Magazynu – Order Picker Dam pracę

10,56 euro/h
    Dodane
    Wrz 13, 2018
    Odwiedzin
    115
    OPIS:

    Agencja Pracy Covebo (KRAZ 1145) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje pracowników magazynowych na dłuższy okres czasu.

    Miejsce Pracy: Nijkerk

    Okres zatrudnienia: min. 26 tygodni

    Stawka: 10,56 euro/godzinę

    Opis stanowiska pracy:

    • zbieranie produktów spożywczych za pomocą skanera
    • układanie towaru na palety
    • rozładunek/załadunek
    • inne prace magazynowe

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • mile widziane doświadczenie jako order picker
    • mile widziane prawo jady kat.B
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • zakwaterowanie
    • ubezpieczenie
    • transport do pracy
    • opiekę polskiego koordynatora
    • dodatki  i bonusy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z odpowiednimi klauzulami na adres konstanciuk@covebo.pl

    lub osobiście w każdą środę  o 11:00 w MCK Pabianice ul. Traugutta 2 (III klatka, I piętro)

    FEATURES

    Adres: Opole ul. Rynek 24/25 Strona internetowa:: https://www.covebo.pl/

    ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA AUTORA

    Czy jesteś człowiekiem: Oblicz X     5 + 3 = X

    OSTATNIE OGŁOSZENIA

    ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ NA