Specjalista ds. projektów i realizacji zamówień Dam pracę

do uzgodnienia
    Dodane
    Paź 9, 2018
    Odwiedzin
    323
    OPIS:

    Specjalista ds. projektów i realizacji zamówień
    (praca w Łasku, od poniedziałku do piątku.)

    Poszukujemy solidnego pracownika, poważnie podchodzącego do powierzonych mu zadań, potrafiącego logicznie myśleć oraz czytać i wykonywać rysunki w programie Auto CAD i pochodnych.

    W swojej pracy przy obróbce blachy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania bazując na bardzo dobrze wyposażonym parku maszynowym. Nasz zakład posiada wykrawarki narzędziowe, maszyny do cięcia wodą oraz cięcia plazmą, zgrzewarki punktowe, gilotyny hydrauliczne, prasy krawędziowe CNC, prasy hydrauliczne i in.

    Zadania:
    – przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji projektowej,
    – tworzenie nowych projektów na podstawie modeli i opisów,
    – weryfikacja projektów pod kątem procesu technologicznego,
    – uzgadnianie zmian w projektach,
    – kontakt z klientem,
    – przygotowywanie plików na produkcję,
    – archiwizowanie dokumentacji.

    Wymagania:
    – bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
    – dokładność, sumienność, zaangażowanie,
    – komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

    Mile widziane
    – wykształcenie wyższe techniczne,
    – umiejętności obsługi maszyn do obróbki metalu,
    – prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:
    – fajną, spokojną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,
    – wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

    Zgłoszenia proszę przesyłać na adres biuro.windy.lech@gmail.com

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    FEATURES

    Adres: biuro.windy.lech@gmail.com

    ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA AUTORA

    Czy jesteś człowiekiem: Oblicz X     5 + 3 = X

    ZNAJDŹ NAS RÓWNIEŻ NA